| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 3 ton |
| Genauigheid | 2kg~5kg |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Schaalbedekking | SUS304 roestvrij staal |
| Materiaal van de schaal | koolstofstaal |
| Nominale belasting | 100 kg tot 800 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Naam | Digitale Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Platformgrootte | 300x300mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 100~200kg |
| model | SKC |
| Pakket | KARTON |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Verpakking Details | karton |
| Naam | elektronische weegschaal van roestvrij staal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |