| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Naam | Elektronische bankschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | ZEMIC L6E3 laadcel |
| Sleutelwoorden | ladingcellen |
| Max. platvormgrootte | 450 x 450 mm |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |