| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Gelegeerd staal |
|---|---|
| Ingangsimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Naam van het product | wegende vertoning |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Output Impeda | 350±5 Ω |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Inputweerstand | 410±15Ω |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Verpakking Details | karton |