| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Gelegeerd staal |
|---|---|
| Ingangsimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominale output | 1.000.000 |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Consumptiesensor |
| Capaciteit | 50 kg-2 ton |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Functie | Gewicht |
| Nominaal vermogen | 1.000.000 |
| Gebruik | weegschaal |
| Werkzaam | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Naam | het vee weegt bars |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |