| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 100 g |
| Precisiteit | 0.1mg |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Type | analytische saldoschaal |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 610g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Type | laboratoriumbalansschaal |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Stroomvoorziening | Herlaadbare batterij |
| Productnaam | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Mareriaal | Gegooid ijzer |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| toepassing | Voor scale&balance het testen |
| Pakket | Houten pallet |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Mareriaal | Gegooid ijzer |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | houten pallet |