| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 1500g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Type | Elektronische analytische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 200 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Naam | laboratorium het wegen saldo |
|---|---|
| Voeding | 110-250V |
| Vertoningstype | LCD vertoning |
| Sensor | De maat van de hoge precisiespanning s |
| Voeding | Recharablebatterij |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Display-type | LCD met achterlicht |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 160g |
| Precisiteit | 0.1mg |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Type | Tafel boven weegskaal |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 31kg |
| Precisiteit | 1 g |
| Type | digitale balanswaarde |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Verpakking Details | karton |
| Type | Laboratoriale weegbalans |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Stroomvoorziening | Herlaadbare batterij |
| Type | digitale balanswaarde |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Display-type | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Verpakking Details | karton |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Type | Precisiebalans,Laboratoriumbalans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 300 g |
| Precisiteit | 1mg |