| Type | digitale balanswaarde |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Verpakking Details | karton |
| Display-type | LCD met achterlicht |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 160g |
| Precisiteit | 0.1mg |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Type | kraanschaal |
| Materiaal | Aluminium of Plastiek |
| Afbeeldingstype | LED's |
|---|---|
| Type | Precisiebalans,Laboratoriumbalans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 300 g |
| Precisiteit | 1mg |
| Type | laboratoriumbalansschaal |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Stroomvoorziening | Herlaadbare batterij |
| Type | Laboratoriale weegbalans |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Afbeeldingstype | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Stroomvoorziening | Herlaadbare batterij |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Draagbare weegschaal voor vrachtwagenas |
| Afbeeldingstype | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002C |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Afbeeldingstype | LCD |
|---|---|
| Type | nauwkeurige elektronische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Naam | draagbare vrachtwagenschalen |
|---|---|
| Precisiteit | 50 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 20T |
| Nominale belasting | 30ton |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220 V/110 V |
| Type | Draadloze kraanschaal |
| Plaats van herkomst | China |