| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 1500g |
| Precisiteit | 0.1 g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Type | Elektronisch Saldo |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Display-type | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Verpakking Details | karton |
| Display-type | LED's |
|---|---|
| Type | Elektronische analytische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 200 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Vertoningstype | LCD |
|---|---|
| Voeding | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Geschatte Lading | 1500g |
| Nauwkeurigheid | 0.1g |
| Eenheden | g, oz, ct, pond. |
| Type weergave | GELEIDE LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V/220V, AC Oplaadbare batterij/DC Voeding |
| Hoofdkartongrootte | 69*45,5*47cm |
| Materiaal | Roestvrij staal, ijzer |
| Panmateriaal | Roestvrij staal |
| Type | digitale balanswaarde |
|---|---|
| stroomvoorziening | 110-250V |
| Display-type | LCD-scherm |
| Sensor | Hoogprecise spanningsmeter s |
| Verpakking Details | karton |
| Naam | laboratorium het wegen saldo |
|---|---|
| Voeding | 110-250V |
| Vertoningstype | LCD vertoning |
| Sensor | De maat van de hoge precisiespanning s |
| Voeding | Recharablebatterij |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Type | Tafel boven weegskaal |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 31kg |
| Precisiteit | 1 g |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Display-type | LCD |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 100 g |
| Precisiteit | 0.1mg |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |