| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |
| breedte | 3 meter |
| Platform | Schakerplaat of gladde plaat |
| Sensor | Analoge schaal |
| Type | Asschaal, aluminiumstootkussen |
|---|---|
| Voeding | 220V/50HZ |
| Vertoningstype | LCD OF GELEID, LCD |
| Veilige Overbelasting | 120%FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Diensten | OEM&ODM |
| Model | AS002D |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |
| Naam | Achseltruckschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Type weergave | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam van het product | SKYER Draagbare wielschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Diensten | OEM&ODM |
| Model | AS002 ((2 stuks) Draagbare weegschaal |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Precisiteit | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële vrachtwagen schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |