| Modelnummer | XK315A1-13 |
|---|---|
| Afmetingen | 255 x 170 x 130 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Verpakking | karton |
| Vertoningstype | LCD |
| Type | Terminal voor u-vormschaal, vloerschaal |
|---|---|
| Vertoningstype | LCD |
| Materiaal | PLASTIC COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGINEERING |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Aandrijving omhoog | 4X350Ω/8X700Ω |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Aandrijving omhoog | 4X350Ω/8X700Ω |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 100 kg |
|---|---|
| Afbeeldingstype | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Nominale belasting | 15 ton |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |