| Productnaam | Ingebouwde printerweegindicator |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Materiaal | ABS |
| Stroomvoorziening | AC 110-240V gelijkstroom 5V |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6 cijfers 20,2 mm rode LED |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Productnaam | Yaohua Digitale Weegindicator Weegschaal Indicator |
|---|---|
| Huizen | Plastic huisvesting |
| Functie | prijsberekening of -telling facultatief |
| Klasse van nauwkeurigheid | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Modelnummer | XK315A1-23 serie |
|---|---|
| Afmetingen | 255 x 170 x 130 mm |
| Gewicht | 1.5 kg |
| Verpakking | Karton |
| Display-type | LED's |
| Productnaam | De Wegende Schaalindicator van de Yaohua Digitale Wegende Indicator |
|---|---|
| Huisvesting | Plastic huisvesting |
| Functie | of facultatief prijs die gegevens verwerkt telt |
| Nauwkeurigheidsklasse | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Display-type | 6-cijferig 25,4 mm LCD |
| Materiaal | Plastic huisvesting |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |