| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Dichtheid | 70,9 kg/dm3 |
| Vorm | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Pakket | plastic doos, aluminium legeringdoos of andere. (gesloten met handschoenen, pincet) |
| Artikel 1 | gewichtsklasse F1 |
| Afbeeldingstype | LCD |
|---|---|
| Type | nauwkeurige elektronische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Type | Terminal voor vloerplatformschaal, benchschaal |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Productnaam | Kalibratie testgewicht |
|---|---|
| Dikte | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderen |
| Sollicitatie | Voor schaal- en balanstests |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Productnaam | Klasse M1 Gewicht van de weegschaal, gewicht van de weegschaal, gewicht van het gietijzer, testgewic |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| toepassing | Voor scale&balance het testen |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Naam van het product | Klasse M1 Gewicht van de weegschaal, gewicht van de weegschaal, gewicht van het gietijzer, testgewic |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | plastic zak, kartonnen doos, multiplexdoos, multiplexpallet |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | houten pallet |
| Naam van het product | Gietijzergewichten M1 |
|---|---|
| Dichtheid | 7.2kg/cm2 |
| Oppervlaktebehandeling | Schilderkunst |
| Toepassing | Voor schaal- en balansonderzoek |
| Pakket | houten pallet |