| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Gewichtsindicator |
|---|---|
| Display-type | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Grootte van het platform | 400 x 500 mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakket | Verpakking |
| Type A/D-omvormer | Sigma-delta |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Signaaluitgang | 4-20 mA analoge uitgang |
| Display resolutie | 3000 |
| Stroomvoorziening | DC 9V 1A adapter of AC 110-220V 50 Hz |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Capaciteit | 100 tot 600 kg |
| Nominale belasting | 3 kg |
|---|---|
| Precisiteit | 1 g |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | AC220/50HZ |
| Nominale belasting | 150 ton |
| Platformgrootte | 300x300mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 100~200kg |
| model | SKC |
| Pakket | KARTON |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Verpakking Details | karton |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Weergavetype | LED |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Type | Terminal voor vloerplatformschaal, benchschaal |
|---|---|
| Display-type | LED of LCD |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |