| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Naam van het product | Wegende Indicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |
| Naam | wegende schaalindicator |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Aandrijving omhoog | 4X350Ω/8X700Ω |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Naam | Elektronisch weegindicator |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Verpakking Details | karton |
| Productnaam | De Wegende Schaalindicator van de Yaohua Digitale Wegende Indicator |
|---|---|
| Huisvesting | Plastic huisvesting |
| Functie | of facultatief prijs die gegevens verwerkt telt |
| Nauwkeurigheidsklasse | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Type | Terminal voor U-schaal, vloerschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Precisiteit | 300000 |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |