| Nominale belasting | 3 kg |
|---|---|
| Precisiteit | 1 g |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | AC220/50HZ |
| Nominale belasting | 150 ton |
| Type | Terminal voor vloerschaal, bank schaal |
|---|---|
| Weergavetype | LED |
| Materiaal | Koffer van roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | 300000 |
| Voeding | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Functie | verbindingsindicator en weegschaal |
| Stroomvoorziening | 110-250V |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Afbeeldingstype | LCD |
|---|---|
| Type | nauwkeurige elektronische balans |
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Verpakking Details | karton |
| Levertijd | 15-20 dagen |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |
| Afbeeldingstype | LCD ((wit helder achtergrondverlichting) |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Nominale belasting | 220 g |
| Precisiteit | 0.0001g |
| Eenheden | G, oz, CT, lb. |
| Naam | Mobiele weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |