| Materiaal | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Nauwkeurigheid | 3000 kg |
| Naam | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Naam | het karretje van de handpallet |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart |
| Nauwkeurigheid | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Type | De Schaal van de liftvrachtwagen |
| Vertoningstype | GELEIDE LCD |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | pallettruckschalen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | schalen voor palletjack |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | op de bank trekken |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Belastingscel | 4 ladingcellen, Zemic of Keli |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |