| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 3T~5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Materiaal | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Naam | elektrische pallettruck |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12SS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | elektrische pallettruck |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 5 kg |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |