| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Precisiteit | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële vrachtwagen schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Roestvrij staal |
| Productnaam | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Type weergave | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam | Weegschaal voor pallets |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LED/LCD |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Naam | Industriële Palletschalen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 150 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Naam | Weegschaal voor pallets |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |