| Grootte van het platform | 400 x 500 mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakket | Verpakking |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Capaciteit | 100 tot 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Precisiteit | 0.2 kg |
| Platformgrootte | 300x300mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 100~200kg |
| model | SKC |
| Pakket | KARTON |
| Materiaal | 304 SUS |
|---|---|
| Ladingscel | 4 ladingscel, Zemic of Keli |
| Capaciteit | 500kg~3t |
| Afdeling | 0.2/0.5/1kg |
| Platformgrootte | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Materiaal | Zwak staal of 304 SUS |
|---|---|
| Behandeling | Poederlaag of geborstelde afwerking |
| Kleur | Gary, blauw, geel. |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Belastingscel | 4 ladingcellen, Zemic of Keli |
| Naam | draagbare weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Productnaam | Weegbrug |
|---|---|
| Modelnummer | TB |
| Ladingscel | KELI/ZEMIC |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Materiaal | Q235 Staal |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Verpakking Details | karton |