| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | Poeder-met een laag bedekt Staal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart |
| Nauwkeurigheid | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Type | de Schaal van de palletvrachtwagen |
| Vertoningstype | GELEIDE LCD |
| Modelnummer | BSAD |
|---|---|
| Productnaam | bankschaal |
| Vertoningstype | LCD |
| Platformgrootte (mm) | 300X400、 400X500、 500X600、 600X600 |
| Capaciteit | 150/200/300/500/600kg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |
| materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | pallettruckschalen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Grootte van het platform | 400 x 500 mm |
|---|---|
| Kleur | Facultatief |
| Capaciteit | 300 kg |
| Model | SKC |
| Pakket | Verpakking |