| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Roestvrij staal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Productnaam | Truck Scale |
|---|---|
| Modelnummer | TS-P |
| Type | Digitaal |
| Belastingscel | Digitale laadcel met hoge nauwkeurigheid |
| Display-type | LCD/LED |
| naam | weegbrug voor vrachtwagens van 60 t |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |
| breedte | 3 meter |
| Platform | Schakerplaat of gladde plaat |
| Sensor | Analoge schaal |
| Naam | elektronische weegschaal van roestvrij staal |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | mobiele weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Precisiteit | 1kg-5kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | De vrachtwagen weegt Schalen |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10Kg |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Voeding | 220V/50Hz of 110V/60Hz |
| Geschatte lading | 60t |
| Naam van het product | Wegende Indicator |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| De gevoeligheid van de ladingscel | 1.5~3mV/V |