| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Productnaam | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Naam van het product | De Schaal van het bankplatform |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 200 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM-producten |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Roestvrij staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | van roestvrij staal |
| Naam | Weegschaal voor paarden |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 600 mm |
| Behandeling | met een poederlaag of met een poederlaag van niet meer dan 304 S |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Nominale belasting | 3T |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | vloerschalen met wielen |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12E of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 2T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| voeding | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Weergavetype | LED/LCD |
| Item | digitale schaal |
| Platform | roestvrij staal |
| Naam | Platform het Wegen Schaal |
|---|---|
| Materiaal | zacht staal |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |