| Naam | de weegbrug van de vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10Kg |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Voeding | 220V/50Hz of 110V/60Hz |
| Geschatte lading | 60t |
| Geschatte lading | 10ton |
|---|---|
| Vertoningstype | Leiden en LCD |
| Voeding | 220V/50HZ |
| Type | Kraanschaal |
| Plaats van herkomst | CHINA |
| naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 20 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Afbeeldingstype | 6 cijfers 25 mm LCD met achtergrondverlichting |
| Plattformmateriaal | speciaal aluminium |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam van het product | SKYER Draagbare wielschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Diensten | OEM&ODM |
| Model | AS002 ((2 stuks) Draagbare weegschaal |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Naam van het product | Wielbelastingskaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Naam van het product | Wielbelastingskaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |