| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 50000 kg |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |