| Naam | mobiele weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Precisiteit | 1kg-5kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12ESS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |