| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 5 kg |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | veeweegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Klasse van nauwkeurigheid | OIML III |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 2 |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | Weighbridge Truck schaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
| Display-type | LED/LCD |