| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Display-type | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |
| breedte | 3 meter |
| Platform | Schakerplaat of gladde plaat |
| Sensor | Analoge schaal |
| Productnaam | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Achsschaal |
| Afbeeldingstype | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam | draagbare weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam van het product | Weegschaal voor wielen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 3T~5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | weeg de repen |
|---|---|
| Behandeling | Bedekt met poeder |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Materiaal | zacht staal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |