| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 50 ton |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 550T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 500T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | telemetriebelastingcel |
|---|---|
| Materiaal | Gelegeerd staal, roestvrij staal |
| Nominale belasting | 550T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Naam van het product | Draadloze digitale dynamometer |
|---|---|
| Nominale belasting | 50 ton |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Gebruik | Ladingstest |
| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Schakeltransducer, analoog |
| Type | kolomtype |
| Uiteindelijke overbelasting | 300% FS |