| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 10000 kg |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 10T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | Zilver |
| Nominale belasting | 5T/10T |
|---|---|
| Grootte van het platform | 1.2*2.2m |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Karton |
| Stroomvoorziening | 110-240V ((AC) |
| Naam van het product | Gewichten voor voertuigen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Display type | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminum-alloy |
| Productnaam | Truck Scale |
|---|---|
| Modelnummer | TS-P |
| Type | Digitaal |
| Belastingscel | Digitale laadcel met hoge nauwkeurigheid |
| Display-type | LCD/LED |
| Naam | Logische schalen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | Materiaal van koolstofstaal met een dekmantel van roestvrij staal |
| Leveringskabel | Cable van de ladingcel |
| Afbeeldingstype | T7+E,A12E of facultatief |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |
| Type | Asschaal, aluminiumstootkussen |
|---|---|
| Voeding | 220V/50HZ |
| Vertoningstype | LCD OF GELEID, LCD |
| Veilige Overbelasting | 120%FS |
| Materiaal | Aluminum-alloy |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |