| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Naam | laagkrachttragcel |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Digitale sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Capaciteit | 20MN ((2000 t) |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Verpakking Details | karton |
| Materiaal | Legeringsstaal of Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Uitgebreide fout (%F.S) | ±0,03/±0.02 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Uitvoer | Analoog sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Naam | laagkrachttragcel |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Gewicht |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Naam | laagkrachttragcel |
| materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Inputweerstand | 350 ± 3,5 ohm |
| Naam | De Ladingscel van de scheerbeurtstraal |