| Naam van het product | Draagbare weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Laag Profiel | slechts 58 mm hoog |
| anders | Ingebouwde printer |
| Weegstand | As of percentage |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | grootte van de vloer van het magazijn |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A23P, A9.A12E of facultatief |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 3 ton |
| Genauigheid | 2kg~5kg |
| Type | vloerschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 100-240V |
| Display-type | LCD/LED |
| Kleur | Facultatief |
| Productnaam | Barwaarden |
| Naam | draagbare vrachtwagenschalen |
|---|---|
| Precisiteit | 50 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 20T |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |