| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Industriële schaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 3 kg |
|---|---|
| Precisiteit | 1 g |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | AC220/50HZ |
| Nominale belasting | 150 ton |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Naam | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | Koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 1200T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD/LED |
| Kleur | Zilver, goud, zwart |
| Materiaal | Poeder-met een laag bedekt Staal |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart |
| Nauwkeurigheid | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Type | de Schaal van de palletvrachtwagen |
| Vertoningstype | GELEIDE LCD |
| Nominale belasting | 300 kg |
|---|---|
| Display-type | Leiden en LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/50hz |
| Type | kraanschaal |
| Verpakking Details | Karton/houten doos |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium |
| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |