| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Afbeeldingstype | 6 cijfers 25 mm LCD met achtergrondverlichting |
| Plattformmateriaal | speciaal aluminium |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12SS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |