| naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | grootte van de vloer van het magazijn |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de schalen van de platformvloer |
|---|---|
| Behandeling | Het geborstelde Eindigen |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz (±10%) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | Volledige elektrische pallettruckschaal |
|---|---|
| capaciteit | 3T |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | 220v/ 110v |
| Naam | 1000 kg weegschaal 1 ton weeger vloer 2 ton weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | Weegschaal van het platform |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt poeder of Heet Gegalvaniseerd |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw, geel |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Nominale belasting | 50000 kg |
| Naam | weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Precisiteit | 20 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |