| Naam | elektrische pallettruck |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Materiaal | 304 volledig roestvrij staal |
| Afbeeldingstype | A12ESS of andere optionele |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |