| Naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | elektrische pallettruck |
|---|---|
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | de schaal van de palletvrachtwagen |
| Afbeeldingstype | GELEIDE LCD |
| Stroomvoorziening | oplaadbare batterij 6V/4AH |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | kartonnen staal |
| Nominale belasting | 3T~5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Industriële vloerschaal |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 220V 50HZ of 110V 60HZ |
| Nominale belasting | 3 ton |
| Genauigheid | 2kg~5kg |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | Grijs, rood, geel, zwart, blauw |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | weeg de repen |
|---|---|
| Behandeling | Bedekt met poeder |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Nominale belasting | 3T |