| Naam | pallettruckschalen |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart. |
| Precisiteit | 500 g,1/3000-1/6000 |
| Type | Lifttruckschaal |
| Display-type | GELEIDE LCD |
| Naam | het karretje van de handpallet |
|---|---|
| Kleur | Rood, groen, blauw, geel, zwart |
| Nauwkeurigheid | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Type | De Schaal van de liftvrachtwagen |
| Vertoningstype | GELEIDE LCD |
| Naam | veeweegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, geel |
| Materiaal | koolstofstaal of 304SUS |
| Klasse van nauwkeurigheid | OIML III |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A23P, A9.A12E of facultatief |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 3T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |