| Naam | Elektronische bankschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Theorie | Spanningsmaat |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Naam | Tellende Schaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Werktemperatuur | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Roestvrij staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | van roestvrij staal |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | Digitale Bankschaal |
| Platform | Koolstofstaal |