| Naam | Platform het Wegen Schaal |
|---|---|
| Materiaal | zacht staal |
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, Blauw |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijz, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Naam | Elektronische Platformschaal |
|---|---|
| Behandeling | Met een laag bedekt of poeder die schilderen |
| Kleur | Grijs, Blauw, Groen, Facultatief |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED A12, T6 of Facultatieve andere |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/GELEID |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Naam | Weegschaal voor een bankvloer |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Precisiteit | 0.1 kg |
| type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serveert | OEM's |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50HZ, GELIJKSTROOM: 6V/4AH |
| Dient | OEM's |