| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | Carbon steel |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 30 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 600 kg |
| Materiaal | zacht staal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Type | Schaal van de bank |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display-type | LED/LCD |
| Posten | digitale schaal |
| Platform | koolstofstaal |
| Productnaam | Elektronische weegschaal |
|---|---|
| surfaceTreatment | op de bank gedragen, zandhoudend |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Werktemperatuur | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam | Elektronische weegschaal voor de industrie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Materiaal | zacht staal |