| name | low profile floor scales |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | 1000 kg weegschaal 1 ton weeger vloer 2 ton weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Materiaal | Koolstofstaal of roestvrij staal 304 |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Naam van het product | Weegschaal voor wielen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Vertoningstype | LCD of LED, LCD |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |
| Naam | weegschaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Stroomvoorziening | 110-220V (wisselstroom) |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| Kleur | grijze kleur |
| Materiaal | koolstofstaal |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A12, A12E of facultatief |
| Type | vloerschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 100-240V |
| Display-type | LCD/LED |
| Kleur | Facultatief |
| Productnaam | Barwaarden |
| Naam | Logische schalen |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | Materiaal van koolstofstaal met een dekmantel van roestvrij staal |
| Leveringskabel | Cable van de ladingcel |
| Afbeeldingstype | T7+E,A12E of facultatief |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |