| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | Vloerwaarden van ruw staal 304 |
|---|---|
| Stroomvoorziening | Oplaadbare batterij |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Leveringskabel | 5 m afgeschermde kabel, metalen kabel |
| Afbeeldingstype | A23P, A9.A12E of facultatief |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Verpakking Details | karton |
| Naam van het product | SKYER Draagbare wielschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Diensten | OEM&ODM |
| Model | AS002 ((2 stuks) Draagbare weegschaal |
| Materiaal | Aluminium/gelegeerd staal |