| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Afbeeldingstype | 6 cijfers 25 mm LCD met achtergrondverlichting |
| Plattformmateriaal | speciaal aluminium |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Digitale Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Afbeeldingstype | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Indicator | Economisch; Algemeen; Hoogprecisie |
| Display-type | LED/LCD |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110V~250V |
| Laag Profiel | slechts 58 mm hoog |
| anders | Ingebouwde printer |
| Weegstand | As of percentage |
| Materiaal | 304 sus |
|---|---|
| Behandeling | Zandstralen |
| Functie | Het wegen Schaal |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ |
| Type | Vloer schaal, platform schaal |
| naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |