| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Schaal van de bank |
| Materiaal | 304 SUS |
|---|---|
| Ladingscel | 4 ladingscel, Zemic of Keli |
| Capaciteit | 500kg~3t |
| Afdeling | 0.2/0.5/1kg |
| Platformgrootte | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 10T |
| Type | Draadloze dynamometer |
| Display-type | LCD |
| Kleur | zilver |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Modelnummer | Modelleer A |
|---|---|
| Display-type | LED's |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Bankschaal |
| Naam | industriële digitale gewichtsschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Display-type | LCD/LED |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Materiaal | Vloeistaal of Roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |