| Type | Plattformwegen Weegschaal |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Nominale belasting | 500 kg tot 5 ton |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
| Display-type | LED/LCD |
| Modelnummer | Modelb |
|---|---|
| Display-type | LED/LCD |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Type | Weegschaal van de bank |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Materiaal | koolstofstaal |
|---|---|
| Behandeling | Poederbedekt |
| Kleur | Grijs, rood, zwart, blauw |
| Nominale belasting | 3000 kg |
| Type | Bankschaal |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Naam | de lage schalen van de profielvloer |
|---|---|
| schaal kleur | Grijz, zwart, geel, |
| Display-type | A12 of facultatieve andere |
| Nominale belasting | 1T~5T |
| Stroomvoorziening | 110 V/220 V |
| Productnaam | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V/50Hz of 110V/60HZ |
| Modelnummer | SKC-serie |
|---|---|
| Grootte van het platform | 600*800 mm |
| Kleur | Facultatief |
| Verpakking | Verpakking |
| Verpakking Details | karton |
| Naam van het product | Weegschaal van de platformbank |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| sBovensbehandeling | Poederbedekt |
| schaal lichaam Kleur | Grijz, blauw, zwart. |
| Stroomvoorziening | AC 220V / 50Hz of 110V/60HZ |
| Modelnummer | LC339 |
|---|---|
| Output | 2.0 mV/V |
| Materiaal | gelegeerd staal/roestvrij staal |
| Gebruik | Weeg het gewicht van de weegschaal |
| Capaciteit | 10 tot 500 kg |