| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Stroomvoorziening | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Dient | OEM's |
| Posten | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 100 g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
| Nominale belasting | 500 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Nominale belasting | 100 kg |
| Posten | Roestvrijstalen laadcel |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg tot 5 ton, 250 lb tot 20 KLB |
| IP-klasse | waterdichte IP68 |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| Productnaam | Bankplatformschaal |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Nominale belasting | 300 kg |
| Voeding | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Dient | OEM |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display-type | LCD/LED |
| Materiaal | Koolstofstaal/ roestvrij staal |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Naam van het product | Bankschaal |
| Modelnummer | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Precisiteit | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Type | Bankschaal |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 110/220VAC, 50/60 Herz |
| Display-type | LED/LCD |
| Structuur | rechthoekig frame |
| Platform | met een breedte van niet meer dan 50 mm |