| naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | Mobiele weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 20 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Naam | draagbare weegbrug |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | draagbare weegschaal |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Type | Draagbare weegschaal voor vrachtwagenas |
| Display-type | 100 tot 240 V |
| Modelnummer | AS002C |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Digitale Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| naam | Weighbridge Truck schaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Precisiteit | 10 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |