| Productnaam | Weegbrug |
|---|---|
| Modelnummer | TB |
| Ladingscel | KELI/ZEMIC |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Materiaal | Q235 Staal |
| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Precisiteit | 20 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Precisiteit | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële vrachtwagen schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 1kg-5kg |
| Afbeeldingstype | A9, D10 |
| Toepassing | Industriële schaal |
| Kleur | Groen,rood,blauw optioneel |
| Naam | draagbare vrachtwagenschalen |
|---|---|
| Precisiteit | 50 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 20T |
| Naam van het product | Draagbare weegschaal voor assen |
|---|---|
| Afbeeldingstype | 6 cijfers 25 mm LCD met achtergrondverlichting |
| Plattformmateriaal | speciaal aluminium |
| Modelnummer | AS002 |
| Gebruik | Weeg het gewicht van het product |
| Productnaam | Truck Scale |
|---|---|
| Modelnummer | TS-P |
| Type | Digitaal |
| Belastingscel | Digitale laadcel met hoge nauwkeurigheid |
| Display-type | LCD/LED |
| naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10 kg |
| Afbeeldingstype | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 120T |
| Naam | weegschaal voor vrachtwagens |
|---|---|
| Precisiteit | 20 kg |
| Display-type | LCD/LED |
| stroomvoorziening | 220V/50HZ of 110V/60HZ |
| Nominale belasting | 100 ton |
| Afbeeldingstype | Digitaal LED-display |
|---|---|
| Stabiele reactietijd | Vijf seconden. |
| verbindingsdoos | Type roestvrij staal |
| Naam | elektronische weegschaal voor weegbruggen |
| Materiaal | Koolstofstaal / AG700L/1000L/1200L staal |