| Naam | weegbrug voor vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Afbeeldingstype | LCD of leiden |
| breedte | 3 meter |
| Platform | Schakerplaat of gladde plaat |
| Sensor | Analoge schaal |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Display | 6 - digit 20mm RED LED |
| Baud rate | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 optional |
| Data storage | 1000 truck records |
| Transimission method | RS232, RS422optional RS485 optional |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Afbeelding | 6 - cijfer 20 mm RED LED |
| Baud-tarief | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 facultatief |
| Gegevensopslag | 1000 vrachtwagenrecords |
| Overdrachtsmethode | RS232, RS422optioneel RS485optioneel |
| Naam | de weegbrug van de vrachtwagenschaal |
|---|---|
| Nauwkeurigheid | 10Kg |
| Vertoningstype | LCD/LED |
| Voeding | 220V/50Hz of 110V/60Hz |
| Geschatte lading | 60t |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Digitale Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Type | Achs-schaal, aluminium pad |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC/DC |
| Display type | LED's |
| Veilige overbelasting | 120% FS |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Nominale belasting | 150T |
| Type | Draadloze kraanbelastingcel |
| Kleur | zilver |
| Garantie | 1 jaar |
| Posten | koppeldoos van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| accommodatiemodus | enkelvoudige aanpassing of spanning |
| Waterdichtheid | IP67 |
| Type laadcel | analoge of digitale |