| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Invoerimpedantie | 410±15 Ω |
| Isolatieimpedantie | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Werken | -20°C~+60°C |
| Materiaal | Legstaal, roestvrij staal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Digitale Sensor |
| Gebruik | Druksensor |
| afdichtingsklasse | IP67-IP68 |
| Materiaal | Legeringsstaal |
|---|---|
| Theorie | Weerstandssensor |
| Output | Analoge Sensor |
| Type | kolomtype |
| Naam | draagcel voor weegschaal |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Type | Belastingscel |
| Output | Analoge Sensor |
| Gebruik | Het wegen Schaal |
| Nul saldo | ± 1.0% RO |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Type | Load cell |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Zero balance | ±1.0 %RO |